Wskazówki, jak porozmawiać o erotyce po raz pierwszy ze swoim partnerem

18 lipca, 2020

Jeśli szukasz kogoś, z kim mógłbyś dzielić swoje życie, jest tak wiele rzeczy do przemyślenia – od przyziemnych spraw po łamigłówki.

Ale jeśli chodzi o poruszanie się po tej samej stronie ze swoim partnerem, jest jedna ważna kwestia, o której możesz zapomnieć, a może nawet unikać. Często ludzie szukający randki tak mają. Wstydzą się rozmawiać otwarcie a jest to bardzo ważne.

Badania przeprowadzone wśród mężczyzn w wieku studenckim pokazują, że 93% miało kontakt przed 18. rokiem życia. Inne badanie wykazało, że około połowa młodych dorosłych kobiet zgadza się, że oglądanie jest dopuszczalne, a przeprowadzone badanie pokazuje, że aż 1 na 3 kobiet ogląda przynajmniej raz w tygodniu. Jeśli więc myślisz, że nie wpłynęła na Twój związek lub Twój partner nic nie widział, statystyki sugerują inaczej. To całkiem niezłe założenie, że twój partner od niechcenia ogląda lub oglądał w którymś momencie swojego życia.

Nie oznacza to, że jest „złą” osobą lub partnerem niskiej jakości, ale zdecydowanie oznacza, że musisz porozmawiać.

Ciągła rozmowa jest niezbędna

„Dlatego tak ważne jest, aby powiadomić współmałżonka na wczesnym etapie połączenia, ale nie zawsze powinno to być przełomem, ponieważ wiele osób zostało w jakiś sposób poddanych, a ludzie są w stanie się zmienić, jeśli są wykształceni urazów, a także mieć wsparcie.

Ważne jeśli się poznało partnera na portalu randkowym dla samotnych
Wciąż na nowo pojawiają się badania Ze względu na rozprzestrzenianie się internetowej, większość ludzi jest obecnie narażonych od wczesnych lat.

O tym, „mówi Hawkins.” Jeśli nie szanują perspektyw. trzeba przemyśleć to powiązanie. „Zwróć uwagę na to, jak myślisz i jakie masz granice. Na podstawie badań opublikowanych przez dr Mary Anne Layden.„ Oglądanie wiąże się z wiązaniem się z grafiką i funkcjami seksualnymi, a raczej Związkami lub kobiety są naciskane lub zmuszane do udziału ”- mówi Hawkins.

Melduj się od czasu do czasu.

Tytułem przykładu, Hawkins radzi ludziom, aby nie mówili: „Czy możesz mieć kogoś, kogo postrzega się jako coś seksualnego, które„ nieustannie ”chce seksu i kocha stosunki seksualne; wypaczony pogląd na fakty seksualne, takie jak przekonanie, że zachowania seksualne, takie jak seks z często praktykowane są stworzenia i seks grupowy; chęć odgrywania zachowań przedstawionych uzależnienie seksualne.
Nie musisz się martwić ani nie kochać, aby móc uzyskać znaną postawę.

Gdy tylko bardzo ważne jest, aby poinformować współmałżonka, że rozumiesz walkę o zapobieganie, nie rób miejsca na zamieszanie, gdy opiszesz, jak się czujesz i wszystkim, co oznacza dla twojego związku. Zanim rozwiążesz problem, upewnij się, że zastanowisz się, dlaczego czujesz, jak radzisz sobie i jak chcesz, jeśli masz znaczącą dodatkową obserwowaną.
„Rozwija się w tajemnicy, a charakter miałby opuścić jednostki